Кількість
|
Вартість
|
||
|
Від вибору ковдри залежить правильна терморегуляція, тому його покупці варто приділити трохи більше уваги, ніж решті текстилю. Даний розділ магазину присвячений демісезонним ковдрам. Саме про них і піде мова.
Як купити демісезонну ковдру: поради щодо вибору
До вас несподівано приїхали гості і ви не знаєте, які ковдрами вини користуються? Запропонуйте їм демісезонні. Також ковдра 4 сезони - це універсальний варіант для тих, у кого в будинку однакова температура цілий рік (+ 20- + 23 ° С). Протягом ночі такі ковдри будуть підтримувати оптимальний температурний баланс і не дадуть перегрітися або замерзнути. Демі будуть оптимальними не тільки в міжсезоння, але і в прохолодну літню ніч.
Як правильно купити ковдру «осінь»? Для цього потрібно враховувати:
- Здатність утримувати тепло. Найнадійнішими в цьому плані вважаються вироби з гусячого пуху. Швидко зігрітися також допоможуть покривала з верблюжої вовни і ковдри 4 сезони з овечої вовни.
- Повітропроникність. З цим завданням відмінно справляються ковдри як з натуральним, так і з синтетичним наповнювачем. Завдяки сучасним технологіям в текстильній промисловості «не дихаючі» ковдри практично не виробляють, більшість фірм турбуються про здоров'я клієнтів.
- Гіпоалергенність. Для тих, хто схильний до алергії на пух або шерсть, краще віддати перевагу виробам з волокон бамбука, евкаліпта або синтетичних наповнювачів.
- Гігроскопічність. Найкраще поглинають вологу вовняні ковдри. Вони відмінно знімають напругу і допомагають розслабитися.
- Простота в догляді. Першість займають ковдри з синтетичними наповнювачами: вони легко перуться, швидко сохнуть і довго не втрачають форму.
- Верх. Чохол може бути виготовлений як з натуральних, так і синтетичних тканин незалежно від наповнювача.
Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам купити демісезонну ковдру. Щоб швидше зорієнтуватися в асортименті нашого інтернет магазину, ви можете скористатися фільтром для пошуку і задати необхідні параметри: колір, розмір, матеріал, бренд і цінову категорію.