Способи доставки:

Київ:

• Доставка кур`єром по Києву. Вартість доставки – 50 грн. При замовленні на суму від 1000 грн. доставка безкоштовна.  В середньому, доставка займає 1-2 дні.

Вся Україна:

• Доставка на склад  «Нової Пошти». При замовленні від 2000 грн доставка безкоштовна, до 2000 грн доставка по тарифам перевізника. В середньому, займає 1-3 дні (список міст в які здійснюється доставка див. тут).

Адресна доставка від «Нової Пошти» Замовлення доставляється за Вашою адресою особисто Вам в руки. Вартість доставки за тарифами перевізника. Средній термін доставки - 1-3 дні. (список міст в які здійснюється доставка див. тут).

* При оплаті готівкою на Новій Пошті, Ви додатково сплачуєте комісію за послуги грошового переказу за тарифами Нової пошти. При оплаті на карту ПриватБанка, Ви сплачуєте тільки вартість доставки і товару.

 

Способи оплати:

• Оплата готівкою кур`єру при доставці по Киеву (по Україні грошовим переказом).

Грошовий переказ – оплата замовлення готівкою при отриманні товару. Оформлення грошового переказу з доставкою на відділення "Нової пошти" становить 2% від суми замовлення + 20 грн, за оформлення. Оформлення грошового переказу з доставкою на адресу складає 2% від суми + 35 грн, за оформлення.

Оплата на карту ПриватБанка номер карти для оплати буде вислано в смс або на email після підтвердження замовлення менеджером.